39. kapitola - Bolest (2.část)

18. srpna 2008 v 16:40 | margelinazv |  Harry James Potter a James Potter
2. část

"Víš, Fawkesi," oslovil Brumbál svého fénixe, poté co Severus Snape odešel z jeho kanceláře na ústředí, vyplnit Harryho podmínku, "ten kdo dokáže dotykem ruky léčit, dokáže tím stejným způsobem i zabít," pravil zamyšleně, "Harry Potter je pro nás možná záchrana, ale nebezpečí, které v sobě skrývá je příliš neúnosné, zvláště teď když získal i čtvrtou schopnost. Dokážeš si představit, kolik mrtvých na naší straně by po dnešním boji bylo, kdyby zůstal u Voldemorta? Jen to pomyšlení mi nahání hrůzu," prohrábl si nervózně své vousy.
*
"Konečně, že jsi tady! Čekáme na tebe už nejméně hodinu!" přivítal nevrle James Snapea, jakmile se objevil ve dveřích, "to jsi nemohl přijít dříve?"
"Och, Pottere, promiň," pronesl sarkasticky, "pokud nevíš, není tak lehké říct Pánovi zla, že máš něco důležitějšího než uzurpovat zrníčka jeho moci," odmlčel se na chvíli, "a navíc přemístit se sem není nyní nijak lehké," ušklíbl se.
"Jdi někam, Srabusi!" doporučil mu.
"Až po tobě, Pottere," opáčil.
"Merline, kdo to má pořád poslouchat!" okřikl je Sirius, "Jamesi ty se konečně posaď a uklidni se," řekl mu, "a ty Snape," ušklíbl se, "Harry je v prvním poschodí, druhé dveře zprava."
"Ó díky ti, Blacku," ušklíbl se a zmizel poté na schodech.
"Na," vrazil Jamesovi poté Sirius do ruky skleničku s Ohnivou whisky.
"Díky," zamumlal a kopl jí do sebe.
"Víte, co je dneska vůbec za den?" zeptal se jich Remus, ale když oba pokrčily rameny, tak si sám odpověděl, "přece Štědrý den."
"Co?" zvolal James ohromeně, "já jsem myslel, že už byl."
"Ne, nebyl," zakroutil hlavou, "ty-víš-kde jsi nejspíše ztratil pojem o čase."
"Nejspíše!" procedil skrz zuby naštvaně.
"Promiň," řekl omluvně.
"Ne, Moony, ty za to nemůžeš, já jen že," povzdychnul si, "je toho na mě nějak poslední dobou moc," skryl si tvář ve dlaních.
"Proto máš přece nás, abychom ti pomohli, ne?" připomněl mu Sirius, "tady máš další," podal mu naplněnou sklenici.
"Chceš snad, abych se opil?"
"Ne, aby ses uvolnil nebo se brzo zblázníš."
"Z Harryho?"
"Z Harryho," potvrdil mu.
"Tak to ještě jednou díky," pousmál se, vypil jí a zahleděl se do plápolajícího ohně.
"Poslouchej, Siriusi," přišel k němu Moony, "je to tady vážně bezpečné?"
"Ano," odpověděl mu, "mluvil jsem o tom s Harrym, když jsem mu pomáhal do pokoje a on mi potvrdil, že to, že Voldemort ví, kde je neznamená, že se může dostat i dovnitř. Navíc přece víš, že je toto místo chráněno Fideliovým zaklínadlem a taky spoustou ochranné magie," pousmál se.
"Tak to je dobře," řekl úlevně, "moc by mě zajímalo, jak to teď bude s Jamesem. Voldemort se přece zmiňoval, že pro něj už chystají nějaký proces, že?"
"Ano, myslím, že to tak bylo."
"Jen doufám, že ho z toho dokážeme vysekat, protože jinak by musel být neustále na útěku a žít s vědomím, že je usvědčený z vraždy Lilly."
"Jo, já vím. Mluvil jsem s ním o tom, a je rozhodnutý, že se toho soudu zúčastní za každou cenu."
"Chápu ho, že chce očistit své jméno, ale neříkej, že spoléhá na to, že mu v tom pomůže Harry? No, i když je to možné, že to udělá, chce se přece pomstít Voldemortovi," zadíval se na Jamese, "Tichošlápku, mám pocit, že tahle jejich vendeta nás jednou všechny zničí."
"Tak to jsme dva," souhlasil s ním.
*
Zavřel dveře, zajistil je proti vyrušení a odposlechu, a až poté se otočil na mladíka, strnule sedícího na posteli. Zhluboka se nadechl a přešel k němu.
"Děkuji vám, že jste mě ušetřil toho mučení," řekl se sebezapřením.
"To vás muselo stát mnoho sil, že?" podotkl s úšklebkem.
"Ano," přitakal a pokračoval, "Brumbál mi řekl o vašich zraněních a taktéž že já jsem jediný, koho necháte, aby vás ošetřil."
"Nemám na výběr," vzdychl unaveně.
"Tak dobře," pokýval hlavou, "nejdříve se proměňte zpátky z Darka na… na-"
"Williama," doplnil ho, "rád bych, ale bolí mě to."
"No, to nevadí," řekl a začal mu sundávat hábit a poté košili, "tak proto," zalapal po dechu, když uviděl zmijozelské tetování, "nechtěl jste, aby ho Potter viděl, že?"
"Přesně."
"Mohu se zeptat, proč?"
"Ne," ušklíbl se nebezpečně. Tobě to tak budu vykládat!
Snape si odfrkl, svlékl mu poté kalhoty, zul boty a položil na postel. Z útrob svého hábitu vyndal vše potřebné a dal se do práce.
"Proč vůbec nyní nemluvíte hadím jazykem?"
"Protože to tady nemá cenu," řekl znechuceně.
"Víte, Pán zla se vás nemíní vzdát," promluvil po chvíli, "je vámi naprosto posedlý," dodal, "vypijte to," strčil mu do zdravé ruky lahvičku s lektvarem na spaní.
"Aby taky ne, když ho buď můžu zničit nebo mu vyhrát válku," zasmál se chladně poté.
"To taky, ale myslím si, že vás-" raději se odmlčel.
"Že mě co?" naléhal na něj.
"Má rád."
Harry vzápětí vyprskl smíchy, až ho to zabolelo.
"Můj otec nic takového cítit nemůže, protože to slovo ani nezná!" prohlásil mezi smíchem, "a pokud ano, tak by to podkopalo vše, v co dosud věřil! Takže je to naprosto nemožné!"
"Když myslíte."
"Já nemyslím, já to vím!" usmál se a zavřel oči.
Jak nebelvírské vyhlášení. Pousmál se Snape. Měl jsem mu poděkovat i za to, že náš svět zbavil toho otravného Moodyho, ale proč mu to říkat, když si evidentně všichni myslí, že to provedl nějaký Smrtijed? I když mají částečně pravdu. Připustil.
Když dokončil práci s Harryho jizvičkami a rankami, chytil ho za pravé zápěstí a otočil se na něj. Už spí. Usmál se. Nabral si poté na prsty mast na popáleniny, potřel mu jí po celé dlani a zavázal ji obvazem. Očištěnými rukama Harryho zvedl, opřel se o jeho záda a pomaličku mu jemně rozpletl copánky. Neodolal a musel se znovu dotknout toho mistrovsky provedeného tetování, jenž každému oznámilo, do jakého rodu tento mladík patří. Věděl, že kdyby se Potter o něm dozvěděl, neustál by to pomyšlení. On sám měl totiž vytetovaného nebelvírského lva a v životě by ho nenapadlo, že by jeho syn mohl mít něco jiného, natožpak zmijozelského hada. Snape se pobaveně ušklíbl. Někdy je svět tak krásně ironický! Položil Harryho zpátky do postele, přešel ke skříni, odkud vytáhl jedny černé pyžamové kalhoty, navlékl mu je a poté ho přikryl peřinou. Neměl bys, Wille, ležet na břiše, až tě přijde Potter vzbudit. Usmál se škodolibě, ale poté mu úsměv ochabl, jakmile si vzpomněl na jeho matku. Jsi tolik podobný Potterovi a teď i Pánovi zla, ale i přesto sis zachoval tu naprosto nádhernou barvu Lillyiných očí, i když ti ji částečně překrývají plameny. A také ústa máš stejná. Povzdychl si.
"Ty ústa, jenž jsem nikdy neměl možnost políbit," zašeptal smutně.
Nevěděl, kde se to v něm vzalo, ale náhlý impuls ho donutil sklonit se nad Harryho a letmo ho políbit na ústa. Merline! Chutnají tak sladce! Pomyslel si překvapeně. Nedokázal se ubránit sám sobě, znovu se nad ním sklonil a políbil ho, tentokráte důrazněji. Po pár sekundách si uvědomil, že Harry mu automaticky odpovídá. Ještě více se do polibku položil, až se z něj stal ten nejvášnivější polibek, jaký kdy zažil. Pomalu se od něj poté odtáhl, líbnul ho na čelo a napřímil se.
"Děkuji ti, synu Lily Evansové, že jsi mi dovolil prožít první a poslední polibek s milovanou ženou, jenž patří už navěky celé mé srdce i má duše," pousmál se a odešel ven z pokoje.
*
Rusovlasá dívka, sedící za psacím stolem, se skláněla nad rozepsaným dopisem, pozorně kontrolujíce, jestli je správně formulovaný. Ještě, že jsem si vydupala, že tady se mnou nebude ta mudlovská šmejdka! Musela bych se velmi namáhat, abych jí nezakroutila krkem! Vážně nedokáži pochopit, co se Ronovi na ní může líbit! Ty její vlasy a posedlost učením! Naprosto hrozné! Pomyslela si znechuceně. Safryš. Proč mě ta pravá ruka stále bolí? Nechápala to a už po několikráte s ní zatřepala. Proč tady musím být? S Darkem by mi bylo o hodně lépe! Zatracený Brumbál! Prý: "Bude pro všechny lepší, když bude William na pár dnů sám se svým otcem, aby si vyřešili mezi sebou aspoň nějaké spory." Pche! To určitě! Ty starej intrikáne! Prostě čekáš, že když bude v domě plném Nebelvírů, tak se v něm něco změní! Odfrkla si rozhořčeně. Toho se nedočkáš, protože William je pravý Zmijozel a jediné, co mu brání, aby byl šťastný je to jeho bláhové rozhodnutí, že se pomstí svému pravému otci, slavnému lordu Voldemortovi! Usmála se vražedně. Měla bych ten dopis dokončit a odeslat ho než se ti krvezrádci a šmejdka vzbudí! Rozhodla se a začala se na něj zase soustředit.
*
"Tak, co? Jak mu je?" zeptal se Sirius.
"Už o mnoho lépe," pronesl bez obvyklého sarkasmu Snape, kvůli čemuž se Tichošlápek udiveně zamračil, "jen pro příště by na něj neměl Potter používat Políčkovou kletbu," doporučil a co nejrychleji odešel zpátky do Bradavic uspořádat si své rozevláté myšlenky.
Dnes je ale hrozný den! Jsem rád, že už konečně končí! Pomyslel si úlevně a vrátil se zpátky do obýváku za Remusem a pochrupujícím Jamesem.
*
"Vždyť už je mi šestnáct! Na takové věci jsem už starý!" podotkl Harry, kráčející spolu se svým tátou, zasněženou irskou krajinou, až k nedalekým útesům.
"Na stavění sněhuláka nejsi nikdy starý!" oponoval mu s úsměvem, "jednou jsem viděl Brumbála, jak s dětmi ze druhého ročníku, ho staví. Dokonce mu dal i svou oblíbenou citrónovou čepku," vzpomínal s úsměvem.
"Tati," oslovil ho vážně, "Brumbál je ten nejpodivnější kouzelník, jaký kdy po téhle zemi chodil, tak ho prosím tě," naléhal na něj se šibalským úsměvem, "vážně tě prosím, nepoužívej jako příklad pro něco," rozesmál se.
"No, tak dobře," zazubil se, "ale Brumbál vážně není jediný."
"Skutečně?" ušklíbl se.
"No, jistě! Třeba takový Sirius-"
"To je prašť jako uhoď!" přerušil ho.
"Neříkal jsi náhodou, že ta rčení nesnášíš?" dobíral si ho.
"Říkal! Můžu já snad za to, že jsi mě jimi nakazil?" pozvedl obočí.
"Ne?" zkusil to James.
"Samozřejmě, že ne!" zasmál se, "a co se týče Siriuse, tak ten vždycky něco dělá jenom pokud je kolem nějaká žena, klidně i třeba stavění sněhuláka!" prohlásil.
"To teda není pravda!" ozvalo se najednou zprava.
Dříve než stačil Harry zareagovat, přistálo na něm spousta sněhových koulí.
"Hej, nech toho!" smál se.
"Ne, dokud to neodvoláš!" dal mu podmínku Sirius.
"Ani mě nenapadne!" vyplázl na něj jazyk.
"Dvanácteráku, pomůžeš mi?" zeptal se s veselými jiskřičkami v očích.
"Samozřejmě, Tichošlápku," souhlasil ihned.
Oba dva se jako na povel vrhli na Harryho, povalili ho do sněhu a začali ho lechtat.
Harry se se smíchem probudil, ale ihned poté se zarazil. Ale ne! Další takový sen! K sakru! Proč se mi jenom musí zdát o minulosti? Pomyslel si naštvaně, pomalu se vysoukal do sedu a poté vstal. Zamířil do koupelny, odkud po deseti minutách vyšel, a zastavil se poté před šatní skříní. Vybral z ní jeansy, černé tričko spolu s teniskami a začal se převlékat. Zasáhne mě Crucio, když se přemístím? No, raději to nebudu pokoušet. Usoudil a vyšel z pokoje na chodbu, kde se srazil s Remusem.
"Jé! Dobré ráno, Harry, teda Wille," opravil se.
"Dobré," zamumlal s očima v sloup. To je tak těžké si mé jméno zapamatovat?
"Počkej!" zarazil ho, když chtěl odejít dolů.
"Co je?" zeptal se otráveně.
"Já víš, chtěl bych ti-"
"Máš za co!" odfrkl si rozladěně, ukazujíc mu svou zavázanou dlaň, a poté se vydal ze schodů dolů, přes chodbu, až do kuchyně.
"Ahoj Wille," pozdravil ho James, sedící za stolem, "jak vidím, tak už si se konečně vzbudil."
"Jak konečně?" přimhouřil podezřívavě oči.
"Prospal si totiž celý včerejšek," odpověděl mu Sirius, "posaď se," pokynul mu a postavil poté před něj snídani, spolu s dýňovou šťávou.
"Na tom jde vidět, jak moc vyčerpaný jsi byl," poznamenal Remus, stojící ve dveřích.
Harry to raději nekomentoval a zakousl se do toustu.
"Jo, abych nezapomněl," začal James, "Brumbál mě informoval, že se v tvém pokoji v Bradavicích objevily vánoční dárky."
"No, a?" pozvedl obočí.
"Jsou mezi nimi i ty Voldemortovy," oznámil mu, zvědav na jeho reakci.
Harry se zarazil, ale poté se ušklíbl.
"To se dalo očekávat, ne? Je to přece můj otec," usmál se chladně a podíval se Jamesovi s nenávistnými plamínky v očích do očí.
Nebelvír vzápětí uhnul pohledem a začetl se znovu do novin.
A máš to! Smál se Harry pobaveně v duchu.
*
Těch pár dní, které zbývaly do odjezdu zpátky do Bradavic velmi rychle Harrymu utekly, neboť mu dalo velkou práci se Jamesovi neustále vyhýbat. Byl totiž velmi neodbytný a chtěl si s ním pořádně promluvit, ale tentokráte se mladík nenechal jako už mnohokrát Siriusem uspat, takže měl smůlu. Naštěstí pro Harryho, ani jednou nevstoupil do jeho pokoje, a tak neměl nejmenší možnost spatřit jeho zmijozelské tetování, za což byl velmi rád. Nedovedl se přemístit, což ho velmi frustrovalo, ale jinak jeho schopnosti nabraly opět svou sílu, díky čemuž mu bylo lépe, ale i přesto se jeho ruka velmi pomalu uzdravovala.
"Na nový úžasný rok, ať je lepší než ten starý," pronesl Harry sarkasticky v předvečer jejich odjezdu, sedíce z donucení spolu s Jamesem, Siriusem a Remusem, v obývacím pokoji a připil si Ohnivou whisky.
James se zamračil. Doufám, že bude.
"Kdo vůbec bude za tebe učit teď Obranu?" zeptal se ho s nebezpečným úsměvem.
"Já," ozval se Sirius.
"Tak to potěš," zasmál se chladně, "no, aspoň budu mít od tebe, Nebelvíre, pokoj," ušklíbl se potěšeně. K sakru! Nesmím zapomenout na něj seslat to Sledovací kouzlo! Nemůžu si dovolit, aby ho otec unesl a zničil mi tak mé plány!
James se na něj s bolestní v očích podíval, čemuž se Harry ještě více potěšeně ušklíbl.
"Život je krutý! Salazarovi dík," rozesmál se pobaveně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bajussa Bajussa | 18. srpna 2008 v 22:20 | Reagovat

ty vo*e ja čumim...jde vidět, že zázraky se dějí xD Jinak super kapitola a jsem ráda, že jsi s tym nesekla ;)

2 Any Any | 18. srpna 2008 v 22:21 | Reagovat

Krásná kapitolka, jen mám pocit, že mi něco uniká. Jako kdyby jedna kapitola mezi chyběla...Třeba jak se Harry zachránil z toho pokoje s mozkomory..jak zachránili Jamese z Azkabanu... No, přečtu si znovu kapitolu 38 a uvidím ;-)

3 margelinazv margelinazv | 18. srpna 2008 v 22:23 | Reagovat

to Any: díky. V 37. kapitole je vše, co Ti uniká. :)

4 Any Any | 18. srpna 2008 v 22:25 | Reagovat

jj, jsem nějaká zmatená. Bude to asi tím, že jsem si četla nějaké kapitoly znovu a asi jsem se nedostala k 37. a 38. :-D nj, jdu si to osvěžit :-D

5 Fanous Fanous | 19. srpna 2008 v 1:05 | Reagovat

pěkné

6 manik manik | Web | 19. srpna 2008 v 10:45 | Reagovat

Páááni, tak jsem se přece jen dočkala! =oD

Musím přiznat, že takhle natěšená sem nebyla už skoro sedm měsíců... páni, doufám, že trošku přidáš do tempa, nevim totiž, jestli bych další půlroční pauzu přečkala ve zdraví  ;oP

Jo, musím říci, že se mi hrozně líbí, jak si i přes zamotanost celého děje, zachováváš svoji originalitu a zjevně i chladnou hlavu, já bych u podobný povídky nejspíše padla! =oD

7 Clowers.K Clowers.K | 19. srpna 2008 v 16:48 | Reagovat

Tak jsme se nakonec dočkali, díky za skvělou kapitolku, a že se to čekání náramně vyplatilo...  Snad na další kapitolu nebudeme čekat tak dlouho. Protože to by mě fakt odvezli... Ještě že jsem si první přečetla kapitolku předtím abych se dostala do obrazu, jiank bych byla asi pořádně zmatená :) Díky moc naše milá Marg

8 Síla Síla | 19. srpna 2008 v 18:39 | Reagovat

Kapčáááááááááááááááááááá

9 zuzik zuzik | 19. srpna 2008 v 20:34 | Reagovat

Nádhera. Nevěřila jsem tomu...a stále ještě nevěřím. Asi si to budu muset ještě párkrát přečíst než mi dojde, že je tu fakt...opravdu...skutečně...prostě další kapčááá :OD

10 Simple Simple | Web | 20. srpna 2008 v 10:35 | Reagovat

no celú kapitolu som tak povediac zhltol. Priznám sa síce, že v momente keď Snape pobozkal Harryho som mal sto chutí to vypnúť. Ale radšej som preskočil ten odsek a čítal ďalej. Som zvedavý, či harry bude aj naďalej taký prďús:) slizolinský, alebo sa zmení. No nechám sa prekvapiť. Každopádne sa teším do Rokfortu:P papa

11 kiki kiki | 20. srpna 2008 v 12:40 | Reagovat

super

12 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | Web | 20. srpna 2008 v 13:21 | Reagovat

Musím poznamenat, že mi obočí vyletělo až někam nad hlavu. Po kolika? Osmi měsících je tu kapitola...vážně nečekané. Jsem ráda že pokračuješ, ale docela mě ubíjí ta představa "jak dlouho budeme čekat na další". Mimochodem v pasáží Snape líbající Harryho jsem chytila ihned podezření na slash. Ačkoli slash miluju tady se mi nehodí. Ale celá ta záležitost s posledním a zároveň prvním polibkem od "Lily" mě tak zvláštním spůsobem dojala...Vážně. Takže bravo margel a snad si na nás vzpomeneš tentokrát dříve.

PS: Dodatečně gratuluji k 20cátým narozeninám!

13 margelinazv margelinazv | 20. srpna 2008 v 15:47 | Reagovat

to Simple: tys to přeskočil? Tvá škoda. ;) Je tam totiž vysvětlení, proč to Snape udělal. :)

14 margelinazv margelinazv | 20. srpna 2008 v 15:51 | Reagovat

to Bellatrix Black Lastrange: Já mám taky velmi ráda slash, ale máš pravdu, že se do mé povídky nehodí. Už při psaní té scény jsem byla já sama dojatá, neboť mám postavu Snapea velmi ráda, a proto jsem mu chtěla umožnit, ať se s Lily rozloučí. :) Ale i tak jsem se párkrát zakřenila nad představou, jak by se to mohlo vyvinout, kdybych se neudržela na uzdě. :D

Díky za blahopřání. ;)

15 zuza zuza | 20. srpna 2008 v 17:03 | Reagovat

já se musím přiznat že mě ta část se snapem dost znechutila, ale kromě toho byla kapitola dobrá.

16 margelinazv margelinazv | 20. srpna 2008 v 18:15 | Reagovat

to zuza: je to tvůj názor, ale já osobně to nedokáži pochopit. Jak tě mohla k sakru znechutit?

17 kiki kiki | 20. srpna 2008 v 20:25 | Reagovat

mě osobně se ta část líbila ze všeho nejlím ještě že se Will neptobudil....asi by sneapa zabil že??

18 kiki kiki | 20. srpna 2008 v 20:26 | Reagovat

*nejlíp-neprobudil-Snapea*

19 margelinazv margelinazv | 20. srpna 2008 v 20:31 | Reagovat

to kiki: no, to je ve hvězdách ;P Co vím, ale jistě je, že kdyby to viděl James, tak je Snape hned vzápětí pod kytičkami. :)

20 zuzik zuzik | 20. srpna 2008 v 21:43 | Reagovat

Já už jsem asi zúchylařená ze slashe, ale ten polibek mi tam prostě seděl a moc se mi líbil :0D dávám 1*

21 Lupus Lupus | 21. srpna 2008 v 17:38 | Reagovat

krásná kapitola jen by to chtělo trochu víc akce

22 KiVi KiVi | Web | 21. srpna 2008 v 20:59 | Reagovat

život je hořký. Bohu dík RADEGAST! xD to bylo jen menší odbočeníxD

Jinak úžasný...já už sem vůbec ani nevěděla o co go, ale pak jsem se do toho zase dostala :). Jinak ten Snape...wow...čuměla jsem s držkou dokořán :D. Ale pěkný :) No a že by ho měl Voldy rád? *kulí oči* proč ne viď :)...ale zajímali by mě ty jeho dárky xD...například jed, nůž, plášť mozkomora aj. xD Ale pořád tajně doufám, že zůstane na straně zla...já bych stopro zůstala :D

23 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | Web | 22. srpna 2008 v 20:50 | Reagovat

Margel: Slash je ve světě fanfiction, fiction a to jekéhokoliv fandomu velice diskutabilní téma. Nejde ho ignorovat, člověk si musí vybrat buďto ho bude zarytě milovat, nebo ho bude  stejnou měrou zarytě nenávidět. Rovněž nechápu jak někoho mohla ta dojemná scéna znechutit, ale každý jsme jiného názoru a tolerance. Musím se přiznat, že mi taky v jedné chvíli ujela fantazie, ale slash by téhle povídce spíš ublížil než pomohl, každopádně Ginny by tohle nesla asi velmi těžce, nehledě na to, že Jamese by jsi musela minimálně zabít, nebo by musel být silně AU jelikož tohle by jako otec těžko mohl toleroval...:)

24 Berninka Berninka | E-mail | Web | 23. srpna 2008 v 22:48 | Reagovat

Úžasné, nečekala jsem, že se k téhle naprosto skvělé povídce dočkám pokračování. Opravdu skvělá kapitolka.

25 Ivi Ivi | Web | 25. srpna 2008 v 9:28 | Reagovat

BBL:No, já bych spíš chtěla vidět reakci Voldemorta xD

M. : Kdypak bude další kapitola???

26 Attamy Attamy | 26. srpna 2008 v 17:24 | Reagovat

Je to užasný!Skvelá kapitola kdy bude dalsí?

27 Sawarin Sawarin | Web | 27. srpna 2008 v 11:00 | Reagovat

Skvělá kapča.. Moc se ti povedla.. Ale jsem fakt zvědavá, co se z to nakonec vyklube... Douám, že další kapitola bude brzy..

28 Sue Sue | Web | 27. srpna 2008 v 22:18 | Reagovat

Ahojky,

naprosto úžasná kapitola! Velmi se těším, jak to bude dál a jsem zvědavá, co to bylo za dopis, co psala Ginny. Moc se těším na další kapitolu. Doufám, že bude brzy. :-)

Měj se...

29 mardom mardom | Web | 27. srpna 2008 v 22:34 | Reagovat

Jsem ráda, že jsem mohla číst další kapitolu a jsem zvědavá, jak to budeš mít s psaním, protože bych se ráda dočkala konce :-)

30 Terushka grengerová-weasleyová Terushka grengerová-weasleyová | 28. srpna 2008 v 10:56 | Reagovat

Vážně super kapitola. Těším se na další kapitoly.

PS: Ten polibek se Snapem to je prostě brutus xD

31 kiki kiki | 29. srpna 2008 v 11:37 | Reagovat

lidi morzan se ozval!!!!!!!!!

32 Akzuz Akzuz | 2. září 2008 v 18:57 | Reagovat

hm.. ta líbací scéna mě trochu zaskočila...není to zrovna taková pointa jakou bych si chtěla  přečíst, i když je bezesporu originální. Jinak se mi ta povídka docela líbila...

33 simka simka | 4. září 2008 v 21:25 | Reagovat

aaa ja neveriiii,m......ze nova kapitolaaaa?ked sa ja po dlllhom case dostanem k netu?:Dsuper....aj ked mi nejake veci jasne neboli....ale v poho si precitam este raz tu predchadzajucu:-)kedy bude dalsia???

34 Abigail Abigail | 9. září 2008 v 12:19 | Reagovat

Mocinky pěkné, ale ta pusa od Severuse byla trochu příliš. Strašně se těším na další.díky díky díky :D

35 Claire Claire | 13. září 2008 v 11:34 | Reagovat

No nádhera, velice temná povídka. Ale kdy přibude další díl skládačky?

36 Casey Casey | 14. září 2008 v 13:48 | Reagovat

úžasný! kráááása... moc se těšim na další a doufám že to nebude tak dlouho trvat

37 li li | 27. září 2008 v 18:40 | Reagovat

Se slzami člověk ukáže,že neví co dál. Pošli tuto zprávu 15 lidem a až budeš hotový/á, stiskni F6. Osoba která je do tebe zamilovaná se ukáže na monitoru v písmenkách!Je to šokující,ale funguje to

38 Berninka Berninka | E-mail | Web | 28. září 2008 v 20:41 | Reagovat

kiki:To se jako fakt ozval? Myslela jsem, že s tím už skončil. Byla to pro mě neuvěřitelná rána.

Jo a ten polibek byl naprsto super, ale taky bych to dále nerozváděla, aspoň ne v téhle povídce.

39 Blazz Blazz | Web | 3. října 2008 v 16:30 | Reagovat

Wow,skvělá kapča!Akorát,taková šťouralská otázka:Nemá už náhodou studium dokončený??!?!

40 Lil Lil | 9. října 2008 v 15:18 | Reagovat

Vazne moc hezka kapca......................kdy bude dalsiiiiiiiiiiiiii =)

41 Abigail Abigail | 21. října 2008 v 19:39 | Reagovat

prosím prosím další, už dlouho nepřibyla nová :D

42 margelinazv margelinazv | 26. října 2008 v 21:37 | Reagovat

Ahojky,

další kapitola bude příští týden. :)

margelinazv

43 Any Any | 27. října 2008 v 21:02 | Reagovat

Ty joooo, super už se moc těšim :-)

44 Sue Sue | Web | 28. října 2008 v 9:16 | Reagovat

Ahojky,

už se nemůžu dočkat. :-)

Měj se...

45 maggdinka maggdinka | Web | 20. ledna 2010 v 19:55 | Reagovat

Krásná kapitolka :-)
Ta část se Snapem mi naprosto vyrazila dech :-O čuměla sem na to jak puk, že začal líbat Harryho. Nevěděla sem jestli se divit, nebo se smát :D prostě mi to v tu chvíli přišlo takový zvláštně směšný...
No a ten sen, ta vzpomínka na minulost - je super, že se mu to vrací a že si připomíná ty krásné staré okamžiky :-)
Harry mi přijde strašně krutý, tím jak se chová k Jamesovi a k Sirimu, ale prostě úplně ke všem. Je mi jich tak líto, zvláště Jamese samozřejmě - je to jeho táta a vychovával ho od malička bez Lily až do jeho plnoletosti a během jednoho půl roku se všechno tak pohnojí. James si musí přijít úplně nemožně :-(
Je to krásná povídka a krásná kapitola :-) máš opravdu velký talent :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama