22. kapitola - Tak málo v něj věříš? (2. část)

23. prosince 2006 v 10:40 | margelinazv |  Harry James Potter a James Potter
"Kde jen ta Ginny může být?" strachovala se Hermiona ráno ve společenské místnosti Nebelvíru.
"Ptala jsi se úplně všech holek?" zeptal se Ron.
"Ano, ale žádná nic neví!" svezla se do křesla, "nejdřív Harry a teď i Ginny," pokývala hlavou.
Ron se na ni zamyšleně povídal.
"Hermi, co když-"
"Jsou spolu," dořekla za něj, "víš, že je to možný," usmála se nadějně, "přece už si vzal tu Nebelvírovu knihu, tak proč ne i Ginny?"
"Já jen doufám, že jestli je s Harrym, tak není v nebezpečí," prohlásil a přisedl si k ní.
"Nemyslím si, že by jí něco udělal! Přece ji miluje," popřela to.
"Ale považuje se za syna Ty-víš-koho, a tak se může chovat úplně jinak, než náš Harry."
"Tak málo v něj věříš?" zvedla obočí.
"To není otázka, jestli mu věřím, nebo ne! Tady jde o moji-" zarazil se, protože ucítil, jak ho v kapse hábitu něco pálí. Sáhl do něj a vytáhl ohořelou obálku.
"Co to je?" divila se Hermiona, vytrhla mu ji z ruky a otevřela, "to je dopis od Ginny!" zajásala a vytáhla pergamen.
Ron se k ní naklonil a začal si ho spolu s ní číst.
<i>Rone a Hermiono,
nebojte se o mě. Právě se nacházím, spolu s Harrym, v sídle Vy-víte-koho. Pomohla jsem mu si vzpomenout, ale i přesto chce tady zůstat. Pokoušela jsem se ho přemluvit, ale byl neoblomný. Myslím si, že je to hlavně kvůli tomu, že ho ta zatracená Zmijozelova moc hodně ovlivňuje a stále bude, dokud tady zůstane. Měli byste ho vidět, chová se úplně jinak a tvrdí, že všechno nebelvírské v něm, zemřelo spolu s jeho otcem, ale i tak se občas ozve i náš starý Harry. To je ale malá útěcha. Hodně se o něj bojím!!! Musíme ho odsud dostat, ale nemám ani nejmenší ponětí, jak to udělat. Myslím si, že by to dokázal jedině jeho táta. Ale to, jak víte, není možné.
Harry zjistil, že dva čarodějové, co ho na rozkaz Vy-víte-koho začali hlídat, neřekl mi proč, jsou vlastně členové Řádu. Vydávají se za Richarda a Seana Badscottovi z rodu Grindelwaldů. Zkuste se od Brumbála dozvědět, kdo jsou. Za žádnou cenu ale nevstupujte do Fénixova řádu!!! Mohli byste se totiž s Harrym střetnou, i když je to velmi nepravděpodobné, v nějaké bitvě!!! Myslím si, že kdyby na Vás narazil, tak by ani jednoho nešetřil, protože nechce, aby se Vy-víte-kdo, ani nikdo z Řádu, dozvěděl, že si vzpomněl!!! Sám mi řekl, ať Vám napíši a varuji.
Za chvíli půjdeme na snídani, při které bude přítomen i Vy-víte-kdo, aby mu mě představil jako svoji dívku. Sama jsem ho o to včera požádala, doufala jsem totiž, že si to poté rozmyslí a vrátí se se mnou do Bradavic, ale nevyšlo mi to. Harry ale vymyslel plán, aby Vy-víte-kdo nepojal sebemenší podezření, že jsem mu pomohla vzpomenout si. Jediné, čeho se ale obávám je to, že si bude chtít se mnou pohovořit o samotě, což si Harry myslí, že udělá. Pro něj ale vydržím všechno.
Ginny
P. S.: Mám Vás ráda!!!</i>
Hermiona s Ronem se na sebe poté šokovaně dívali a ani jeden z nich nebyl schopen slova.
"Pamatuješ si všechno, co mu máš odpovídat?" zeptal se Harry Ginny a objal ji okolo pasu.
"Ano," kývla.
"Tak jdeme na to," pousmál se a přemístil je za Voldemortem.
"Dobré ráno, otče," pozdravil Harry.
V místnosti byli, kromě něj, i Richard se Seanem. Voldemort už se mu chystal odpovědět, ale zarazil se, když zjistil, že není sám.
"Kdo to je?" zeptal se nebezpečně.
Samozřejmě, že věděl, že je to Ginny Weasleyová, jeho přítelkyně, které může vděčit za to, že je Harry u něho, ale nedal na sobě nic znát.
"Moje přítelkyně Ginny. Chodil jsem s ní na Tartatusově akademii, ale nepředstavil jsem ti ji, protože její rodina patří ke krvezrádcům," oznámil mu a čekal jeho reakci.
"Cože?!" zařval hrozivě, až Richard se Seanem nadskočili, "a jak víš, že je tvoje přítelkyně?" zeptal se naštvaně.
"Víš, den poté, co jsem zabil Pottera, se mi její tvář začala objevovat, a tak jsem se zeptal Richarda, protože jsem předpokládal, že jako můj nejlepší přítel o ní bude vědět. A taky že ano," Voldemort se držel, aby na Richarda neposlal žádnou bolestivou kletbu, "když jsem zjistil, že je krvezrádkyně, tak jsem jeho i Seana vyhodil z pokoje a vzápětí ji k sobě přemístil, abych ji zabil," Ginny vyděšeně ztuhla, "ale ovládla mě, tebou tolik nenáviděná, láska. Nemohl jsem ji prostě zabít. A tak tu nyní před tebou stojím a žádám tě, aby se mnou mohla žít. V budoucnu ji totiž určitě budeme potřebovat, aby nám zajistila dalšího dědice," oznámil mu s chladnou vypočítavostí.
Ginny nevěřila svým uším. Říkal jí svůj plán, ale nikdy by ji nenapadlo, že bude takhle argumentovat!!!
"Mohu si s ní o samotě promluvit?" zeptal se Voldemort a vstal.
"Jistěže můžeš," souhlasil Harry s úsměvem a spolu se Seanem a Richardem opustili místnost.
"Svlékni se!" přikázal jí chladně.
"P… prosím?" zeptala se šokovaně.
"Tys mě neslyšela?" zařval na ni.
Ginny zaťala zuby a začala se svlékat. Jakmile byla úplně nahá, tak k ní přešel a začal si ji prohlížet ze všech stran.
"Postavu máš výbornou," prohlásil, "kolikrát jsi měla po-"
"Dvakrát," skočila mu do řeči, "s Ha…Darkem."
"To je jedině dobře," řekl chladným hlasem a posadil se zpátky na židli, "kdo ti řekl, že se z Harryho Pottera stal můj syn?"
"Brumbál," odpověděla a začala se třást zimou.
"No jistě," odfrkl si, "přesvědčovala jsi Darka, že je Nebelvír?"
"Ne," řekla nebojácně.
"Proč?"
"Věděla jsem, že by mi stejně neuvěřil, a tak jsem se o to ani nepokoušela a byla jsem ráda, že s ním můžu být."
"Radím ti, aby to tak bylo i nadále, jinak vyvraždím celou tvou rodinu," šeptl Voldemort varovně
"Obleč se!" přikázal jí po chvíli ticha, kdy si ji zamyšleně prohlížel, "a zajdi pro ně."
Když Ginny otevřela dveře, tak se na Harryho uslzeně podívala a spolu s ním se posadila po Voldemortově pravici, naproti Seana a Richarda.
"Vybral jsi si dobře, můj synu," usmál se Voldemort, "klidně si s ní žij, ale musíš ji vycvičit, aby se spolu s tebou mohla zúčastňovat útoků na tu havěť a jednou stanula po tvém boku jako manželka Pána zla," upozornil ho a dal se do jídla.
"Jistě, otče," souhlasil s ním Harry.
Ginny se podívala na Harryho. <i>Je to horší, než jsem si myslela!</i>
Od představení Ginny Voldemortovi už uběhl měsíc. Celou tu dobu neřekla Harrymu ani slovo o tom, co s ním probírala, i když to z ní páčil. Každý den psala Ronovi a Hermioně, co se tam děje a jak je Harry čím dál tím nervóznější a agresivnější, protože už dlouho nebyl na žádné akci, což byla velmi ráda. Se Seanem a Richardem nepromluvila o samotě ani slovo, i když se o to pokoušeli. Vždycky buď byla s Harrym nebo s nějakou Smrtijedkou, která jí poučovala o tom, že by si měla vážit toho, že si ji syn Pána zla vybral za svoji budoucí manželku. Voldemort si každý večer volal Harryho na porady Smrtijedů, kterých se ještě Ginny nemohla zúčastňovat, protože prý na to byla ještě moc nevinná. Co ale na těchto poradách bylo nejhorší, že Harry vždycky přišel se širokým úsměvem a pobavenými jiskřičkami v očích, které prozrazovaly, že mu Voldemort dovolil někoho mučit. Byl z toho tak potěšený, že mu bylo jedno, jestli se s ním chce Ginny milovat nebo ne, prostě ji donutil. Svého rozhodnutí zůstat s ním ale nelitovala. Věděla, že jediné, co mu brání, aby se úplně ponořil do černé magie, je ona. Tak to šlo ze dne na den.
<i>Moc děkuji Mission za opravu. :)</i>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maggdinka maggdinka | Web | 16. ledna 2010 v 20:22 | Reagovat

Chudák Ginny :( dost jí lituju, co ona kvůli němu musí vydržet...sem zvědavá jak se to bude vyvýjet a jaký na Harryho bude mít ona a Sirius s Jamesem vliv :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama